Workcare - cały rynek
lokalnych usług w Twoim smartfonie

Tel: +48 601 692 009
E-mail: info@workcare.pl

Workcare to najlepsza na rynku aplikacja do zamawiania drobnych usług na żądanie.

Workcare powstał w Warszawie,
aby służyć jej mieszkańcom.

Twoje zamówienie

Koszt całkowity 0.00 PLN

 

Panel Twoje zamówienie pozwala Ci zarezerwować usługę na czas dłuższy, niż określony w systemie minimalny czas trwania usługi lub więcej, niż jedną usługę w jednym zamówieniu.

Jeśli chcesz zarezerwować usługę na dłuższy czas lub kilka usług na raz, po prostu dodaj kolejne godziny lub kolejne usługi do swojego zamówienia.

Gorące opinie

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Joannę jako opiekunkę.
Przez okres ponad 3 lat opiekowała się moją córeczką, później blisko rok okazjonalnie podczas choroby dziecka.

Alina Bąk dla wykonawcy: Joanna Kowalska


Z usług opiekunek Workcare korzystaliśmy od grudnia 2016 do sierpnia 2017 roku. Panie zazwyczaj z wielkim zaangażowaniem opiekowały się moim synkiem, sumiennie i odpowiedzialnie.
Jedna z Pań, Pani Joanna - jako jedyna osoba na świecie potrafiła nakarmić mojego zbuntowanego trzylatka.

Jan Kluska dla usługi: Opieka do dzieci


Niezwykle ciepła osoba, uzdolniona plastycznie i językowo. Pani Ewa świetnie dogaduje się z dziećmi i dba o nie, przez zabawę rozwija ich umiejętności. Nasz syn ją uwielbia!

Joanna Popławska dla wykonawcy: Ewa Potocka

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, czy wątpliwości,
skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy.

Kontakt

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
+48 601692009

Formularz kontaktowy

Wyślij e-mail
(opcjonalnie)
Serwis Workcare jest internetowym rynkiem drobnych usług wykonywanych przez sprawdzonych wykonawców, opiniowanych przez społeczność użytkowników. Jest swego rodzaju - osobistym asystentem, z pomocną ofertą szybkich i tanich, lokalnych usług realizowanych na żądanie. To miejsce, w którym zarówno osoby prywatne jak i firmy mogą całkowicie nieodpłatnie, zlecić wykonanie określonej usługi lub zarezerwować termin jej wykonania, znaleźć lokalnego wykonawcę lub zatrudnić na godziny fachowca czy też sprawdzoną pomoc do wykonania określonej pracy. Nieważne, czy potrzebna jest, np.: pomoc ‘złotej rączki’, masaż stóp, pilna dostawa czy catering dla dwojga, z serwisem Workcare można w ciągu kilku minut wybrać najlepszą z dostępnych ofert wykonawczych.
Serwis Workcare powstał w Warszawie, aby służyć jej mieszkańcom w rozwiązywaniu codziennych spraw i problemów życiowych. Serwis stale się rozwija i przyjmuje do obsługi kolejne obszary aglomeracji warszawskiej. Obecnie serwis działa w następujących rejonach: Warszawa, (dzielnice: Śródmieście, Mokotów, Ochota, Żoliborz, Wola, Ursynów, Wilanów, Konstancin-Jeziorna, Milanówek), Podkowa Leśna, Komorów.
Serwis Workcare gwarantuje zamawiającym: brak obowiązku rejestracji, nieodpłatne uczestnictwo, nieodpłatne zamieszczanie zleceń, nłyskawiczną kalkulację zleceń, łatwe i szybkie wyszukiwanie wykonawców, dostęp do sprawdzonych i godnych zaufania wykonawców, brak obowiązku zatrudnienia, bezpieczeństwo wykonawstwa i rozliczeń, intuicyjny interfejs do składania zamówień, dostępny 24/7, bezpłatną aplikację mobilną.
Nie, serwis nie pobiera żadnych opłat od zamawiających! Zamieszczanie zleceń nic nie kosztuje, nie ma też jakichkolwiek innych ukrytych kosztów.
Priorytetem serwisu jest troska o dobro zamawiających. Dlatego też, wykonawcy są starannie dobierani, a ich praca monitorowana i oceniana. Serwis jest gwarantem bezpieczeństwa, tj. poprawności przebiegu, właściwego wykonania i rozliczenia usługi. Zamawiający nie mają obowiązku zatrudniania i co najważniejsze, płacą tylko za pracę dobrze wykonaną! Dodatkowo, większość wykonawców jest ubezpieczonych a co za tym idzie, zamawiający nie ponoszą ryzyka ewentualnych szkód lub skutków złego wykonawstwa.
Serwis Workcare świadczy usługi tylko w wybranych rejonach Warszawy i jej okolicach. Pomimo tego, współpracuje z nami już kilkuset sprawdzonych wykonawców i liczba ta rośnie lawinowo, z dnia na dzień.

Potrzebujesz więcej pomocy?

Odpowiedzi na większość pytań znajdziesz w naszym dziale FAQ.

Czytaj FAQ

O Workcare

Powiedz nam, co potrzebujesz, podaj miejsce wykonania usługi i pozwól nam działać. W ciągu 60 minut usługa lub sprawdzony wykonawca będą u twoich drzwi i co najważniejsze, płacisz tylko za pracę dobrze wykonaną!.

Więcej